استيكر

سلام

نارگل یه اخلاقایی داره که جزو نقاط قابل بهبود براش حساب می شه. یکی از اونا ناخن خوردنه.

هفته ی پیش با هم یه قراری گذاشتیم که هر چندتا ناخنو که تا روز شنبه نخورد (مدت یک هفته) به تعداد نجوییده ها جایزه می گیره . شنبه هر چی نگاه کردیم چیزی پیدا نکردیم یه دونه بود که نصفش خورده نشده بود ما هم به خاطر اینکه فقط ۹۹درصد ضایع شده بودیم یه لپ لپ جایزه خریدیم.

انصافا خوشحال شد، براي همين اين هفته هم دوباره قرار گذاشتيم كه تا الان تعداد جايزه ها زياد است. 8_2_101.gif

يكي از كارهاي مورد علاقه ي نارگل مغازه داشتن و چيزي فروختنه مثل سنجاق، استيكر، يه عالمه استيكر مي چسبونه اين ور و اون ور و يكي يكي به من مي فروشه با خدمات پس از فروش،‌ يعني جانمايي و نصب و كندمان!

299698836.jpg

299909889.jpg

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان نازنين

خوبه پس داره لپ لپ ها جواب ميده چه بامزه نشسته كه بفروشه

فافا

چه عکس با مزه ای...خيلی ناز شده... اين دختر حسابی خودش رو واسه بابايی و مامان جونش لوس می کنه ها.... بعدش ماما خانم دخترمون ديگه کلی خانوم شده بايد همه چيز رو براش ست کنی!!!! راستی ننه نارگلی خودت خوبی ؟خوش می گذره؟ مسابقات به کام هست؟

سميه (ستاره طلايي)

عجب مغز اقتصاديی داره اين خانوم خانوما ضمنا چه راه حل خوبی واسه ناخن جويدن پيدا کردی

آميتيس

سلام ننه گلی جون.آخی چقدر نازه ( خدا براتون نگه دارش). منم بچه بودم از اين فکرای اقتصادی داشتم ولی نميدونم چرا بزرگ شدم نم کشيد. در مورد ناخون خوردن شنيدم ميگن رو ناخوناش چيز تلخ يا تند بزنيد بعد يه مدت عادت از سرش ميره البته از نتيجش خبری ندارم نميدونم اثر داشته يا نه.

فافا

منظورت چی بود؟جسارتاْ من چی نمی شم؟؟؟من که سر در نياوردم

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

هنوز گرمای دیدن فرزندانمان از وجودمان خارج نشده بود وهیجان یاد آوری لحظه به لحظه ‌ی آن اوقات از یادمان نرفته بود، که ناگهان با فرود آمدنِ ضربه‌ی نابهنگامِ دستگیری‌هایِ جدید، لبخند بر لبانمان خشکید. اشک شوق چشمانمان یخ زد و غم و اندوهِ بی پایان قلبمان را تسخیر کرد که آخر چرا؟ مثل این که نباید فراموش کنیم که پاسخِ کوچکترین ندایِ آزادی خواهی و برابری طلبی دراین سرزمین هم چنان ضرب و شتم و زندان و بند 209 است. دست در دست هم تا آزادی کامل تمامی عزیزانمان از پای نخواهیم نشست. ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.