کوه

سلام

نارگل دو ماهی هست که دیگه دوست نداره از غذای مدرسه بخوره و به قول خودش می خواد ناهار مامانی باشه!!!! دلیلش هم دقیقا اینه که ناهاری های مدرسه باید تو مدرسه غذا بخورند و مامانی ها می تونند توی حیاط زیر آفتاب ولو بشن و با همدیگه حرف بزنن و بخندن. در نتیجه حداقل سه شب در هفته من ساعت 11 شروع می کنم به غذا درست کردن . راستش ازین شرایط خیلی هم لذت می برم . اوایل فکر می کردم خیلی سخته ولی الان می دونم که کافیه یه کم کمتر ول بچرخم.

درس که نمی خونه به اون صورت ولی نصفه و نیمه تا بیام مشق هاش تموم شده و هر چی هم که بمونه صبح می نویسه. اگر کار مونده داشته باشه بدون این که بیدارش کنم خودش از خواب پا میشه و کاراشو انجام می ده.

دومین جلسه ی اسکی رو هم رفت . این بار با دوست مدرسه اش تو پیست دربندسر پادینا قرار گذاشته بود و بابارامین هم بردش. وقتی برگشت اینقدر خوشحال بود و بهش خوش گذشته بود که تا آخر شب می خندید. بابا عباسی هم رفته بود که وقتی بابارامین نیست مواظبش باشه. در نتیجه دختر بزرگمون اولین قرارشو گذاشت و به لطف بابارامین این کار عملی شد. 

دوشنبه 30بهمن هم جشن تکلیف برگزار شد . مثل همیشه همه چیز مدرسه مرتب و منظم بود  و همه چی براساس زمان بندی اولیه برگزار شد. فقط جشن خیلی جالب نبود.... اصلا دلم نمی خواد به این زودی روسری سرش کنه.... تو تمام مدت جشن من پهلوی یکی از مامان ها نشسته بودم و هرهر کرکر راه انداخته بودیم ‘ آخرش هم قرار این ور اون ور رفتن گذاشتیم. وقتی به نارگل گفتم اصلا خوشحال نشد و گفت هیچ کس تو کلاسشون با مو... دوست نیست چون همه رو اذیت می کنه (بیش فعال بود) اینم از شاهکار من!

پنج شنبه 3اسفند سومین برنامه ی کوه شرکتمون رو گذاشتیم . بند عیش ...اونجا هم به نارگل خوش گذشت و با دختر یکی از همکارام به اسم آناهیتا حسابی سنگ جمع کردن و خوشحال بودن.

جمعه 4اسفند هم نارگل دوباره با پادینا رفت اسکی و ایندفعه  بابارامین گفت که بهش افتخار کرده....

دوهفته ی دیگه عروسی علی دایی هست و فقط نگار لباس داره اونم چون مامان بتول برای لباس عروس آورده.

 

/ 22 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
daisy

آخی این عکس نگار چه قشنگه

benyamin

ba salam khedmate shoma dooste gerami webloge zibaiee dari va gharaz az mozahemat in ke eftekhar bedin baham tabadole link konim tashakor mikonam man sitam omidtrade.com hastesh va lotfan ba namhaye zir کاشی وسرامیک,لوازم آشپزخانه,سرویس حمام,شیرآلات,چینی آلات خارجی,بلوک شیشه ای linkesh konid va dar addresee http:http://www.omidtrade.com/ khoshal misham id yahoo man ro add konid ! tashakor sitemyte

mumi

سلام مامانی دلم واسه این دخترای خوش تیپتون تنگ شده بود نارگل جون هم وارد مرحله جدیدی از استقلال شد.مبارک باشه. رسیدن به سن تکلیف رو هم تبریک میگم

افافا

همیشه به شادی و کوه و عروسی.... بهارتون هم پیشاپیش مبارک...شاد باشید با گل دخترهای زیبا و دوست داشتنی...[گل]

orkideh

sale no mobarakkkkkkkk[بغل][ماچ]

daisy

یک ماه گذشت و شما آپ نکردین. سال نو مبارک امیدوارم امسال تند تند آپ کنید[چشمک]

نیایش

عیدتان مبارک و ایام بکام !برفراز باشید[قلب][گل][قلب]

مامان درساوآیتا

سال نو شماهم مبارک عزیزم. امیدوارم روزهای خوبی رو گذرونده باشید و روزهای بهتر و شادتری رو در پیش داشته باشید.

مامان نگار

عزیز دلم دوست مهربون و وفادار من سال نو مبارک امیدوارم بهترینها رو به همراه دختران زیبا رو و همسر تون تجربه کنید سالی سرشار از تحولات جدید و دلبخواه من رو هم بابت کوتاهی هام ببخشین همیشه همراتهتون هستم و دوستتون دارم اگر کامنتی نیست دلیل بر نبودن نیست هعمراه همیشگیتان هستم بانوی مهربانی[ماچ]