سلام

تو یک ماه گذشته ما تولد کیانا خانوم و آترین خانوم رفتیم و کلی خوش گذروندیم. نگار حسابی دلش برای کورش تنگ شده بود و البته کورش هم هر دوری که می زد یه بوس از دختر ما می گرفت.این هفته هم قراره بریم عروسی دختر زیبا خانوم . که امیدوارم زندگی خوبی در پیش داشته باشهقلب

در مهر ماه خیلی برنامه کلافه کننده ای داشتیم : شنبه چهارشنبه شنا که یه مقداری به نارگل سخت گذشته .... با اینکه هنوز وزن کم نکرده ....من و نگار هم حسابی با کالسکه تو جاده سلامتی قدم زدیم. ولی یواش یواش هوا داره سرد میشه و ما باید یه فکر دیگه ای بکنیم.

دوشنبه ها نارگل تنبک و آواز رو داره و نگار هم نقاشی با رنگ ...جد خودمو سرویس کردم که تنبک و آواز رو بتونیم به موقع تمرین کنیم ولی موفق نشدیم. مشق ها رو خیلی به موقع نمی نویسیم و حتا شده صبح ساعت 5:30- 6 ولی بالاخره تموم نشده نمی زارم بره مدرسه...

کلاس نقاشی نگار هم خیلی بهش نمی چسبه و بیشتر خودم با کف دست و پا می رم تو رنگ ... ولی نفیسه جون می گه تمرکز زیاد می شه و ما با تمام وجود داریم تلاش می کنیم.

تو دکتر بردن یه مقدار زیادی تنبلم و نیاز به هل دارم ... شصت خوردن نگار یه مقداری اذیتم می کنه و چسبیدنش به پتو... زیبا خانوم هر روز پارک برده ولی هنوز شرایط دلچسب نیست. یه وقتایی هم نوک پنجه ای راه میره... اینم نشونه ی خوبی نیست.

یه تئاتر هم با حضور دیبا جون و پرند جون رفتیم به اسم پسرک نون زنجبیلی .... که ای شکر خدا . رقصاش و لباس هاش خیلی قشنگ بود. نگار هم با اینکه دیبا رو خیلی اذیات کرد ولی از اول تا آخر روی صندلی دیبا نشست.

نگار به کارتون تینکر بل 3 خیلی علاقه مندم . راستش منم خیلی دوست دارم. برنامه ی شبا سریال دیدن رو کنسل کردیم و از آوایل شهریور شبا تام و جری نگاه می کنیم تا 9:30 دیگه نارگل و بابارامین پادشاه دوم هستن. من و نگار اما شب زنده داریم.

(اعتراف می کنم وقتی همه خوابند من یه سری به خرم سلطان می زنم)

پی نوشت شخصی:‌ یه نفر یه ایمیل برام فر ستاد با عنوان :‌ disconnect to connectدر نتیجه من یه من به گوگل ریدرم سر نزدمخجالت

 

/ 19 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپیده عمه آریانا

بوووووووووووووووووووس برای مامی مهربون و گلهای ناز و قشنگم[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

مامان بتول

دخترم جدیتت قابل تحسینه نوه های خوبی برا مون تربیت کرده ای بچه ها زود بزرگ می شن کمی هم به فکر خودت باش موفق باشی.

زهرا

سلام لیلا جون بقول کلوپیها اینهمه فعالیتتون تو حلقم!!!![نیشخند]

مامان درسا

چقدر دلم واستون تنگ شده بود مامان دخترا. چقدر هردومون درگیر این دخترکانیم و ای وای که هرچی رو درست می کنیم یه کار دیگه هست که باید انجام بشه.پیروز و شاد باشید عزیزان[قلب]

ارغوان

من یادمه اینجا کامنت گذاشته بودم![متفکر]...نذاشته بودم آیا؟[سوال]

golmaryam

بدون ما رفتید تئاتر؟ ای نازنا. میگم امروز برنامتون چیه؟ خیلی روز دلگیریه. من با بچه ها تو خونه دیوونه میشم. میرید باشگاه انقلاب؟

مامان هیژا

بابا فعال، بابا هنرمند بابا همه چی