سلام

نگار حسابی تو غذا خوردن سنگ تموم می زاره... ماشین تمام فک و فامیل و هواپیماها و اتوبوس ها و... هم که بسیج بشن نگار بیشتر از 3-4 قاشق غذا نمی خوره . پلو هم کلا نمی خوره ‘‌نون رو هم فقط با ماست می خوره... در عوض ماست و شیر و بستنی بی نهایت می خوره.

نارگل می پرسه:‌ چرا نگار هر چند تا بستنی تو یه روز بخواد می خوره ولی من فقط یکی باید بخورم؟؟؟؟

نگار یه جمله ای معروفی هم داره که همه ی زندگی ما رو بهم می ریزه:‌  " جیش تردم"

بعد از اون همه بسیج می شن که جاش رو پیدا کنن... البته خدا رو شکر بیشتر از شرایط سنگ خوشش میاد تا فرش! ولی خوب بالاخره همه جا یه دور آبیاری شده!

برای ترم جدید از نارگل پرسیدم که چه کلاسی ثبت نامت کنم و فقط درخواست آواز شده ...  حتا اعلام کرده که زبان مدرسه رو هم نمی خواد بره چون که اونجا چیزی یاد نمی گیره!!!! ولی خوب چون من بیدی نیستم که با این بادها بلرزم تا الان تنبک و آواز ثبت نام کردم ولی هنوز بهش اعلام نکردماسترس . اگه خاله شیدا موافقت کنه هفته ای یک روز شنا رو هم خواهیم داشت. 

دیشب بابارامین از ساعتی که قول داده بود بیاد خونه یه مقداری دیرتر اومد (حدود یکساعت) ولی تا بیاد , نارگل س.ر.و.ی.س.ش کرد و بیشتر از 20بار بهش زنگ زد.نیشخند

دیروز به قصد خرید با دیبا جون و پرند جون اول رفتیم تئاتر که اونجا  آقای سام و ماندانا خانوم رو دیدیم بعد یه بستنی اساسی و بعدش 4تا خودکار از شهر کتاب بی نهایت شلوغ خریدیم و برگشتیم .

تعطیلات هم رفتیم قزوین پیش مامان بتول ... می خواستیم یکی از ناهار ها رو بریم تو باغ بخوریم... همه ی وسایل رو دم در چیده بودیم و داشتیم لباس می پوشیدیم که نگار جون از تو ظرف پیک نیک یه ظرف ماست برداشت درشو باز کرد آورد وسط فرش خالی کردسبز کلا تخصص عجیبی داره که تو لحظات آخر ‘ خلاقیت به خرج بده.

پی نوشت شخصی: با اینکه امیردایی کچل کرده و رفته سربازی ولی فوق لیسانس قبول شده ... کلا خانوادگی الان خیلی خوشحالیمقلب

 

/ 21 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

هرکسی برای تربیت فرزندش راهی و برنامه ای دارد. اما نکته ای که مهم است اینست که سنگ بنای تربیت فرزندانمان را بر چه چیزی استوار کنیم؟ به عبارت دیگر اساس و محور تربیت را چه چیزی قراردهیم که سعادت و خوشبختی را همواره درک کنند و مانیز خیالی آسوده نسبت به رشد و تربیت آنان داشته باشیم؟ برای آگاهی از جواب این سوال از زبان بهترین روانشناس دنیا و دانشمندترین فرد جهان به آدرس http://serat.mihanblog.com/post/168 مراجعه کنید. ضمنا خرسند خواهیم شد که با نظر و احساس خود ما را در ارائه مطالب مفیدتر یاری کنید.

orkideh

az ghole man be amir dayi tabrik begu .enshalah khabare doctorasho beshnavim[قلب]

مامان درسا

قربون این دخترامون برم با همه شیرین زبونیا خراب کاریاشون و البته دلبریاشون

گل مریم

شما فقط 4 تا دونه خودکار خریدی دیگه نه؟ بگردم الهی :ی ولی چه پیشنهاد خوبی دادی که برای خودمم خودکار بگیرم. کلی باهاشون حال کردم. خواستم بگم که معاشرت با تو و اعظم خیلی خوشاینده و واقعا به ادم خوش می گذره. بیشتر ببینیمتون بابا[قلب][ماچ]

فیروزه

نارگلی جون آغاز سال تحصیلی مبارک باشه . ایشالا که سال تحصیلی خوبی داشته باشی .

مامان دل آرا

نارگل جون سال تحصیلی جدید مبارک[بغل]قربون نگار گلم که مواظب تغذیه ش هست ای جوووونم[قلب][ماچ]

مامان ماهین

[گل] شاد باشین

پونه

سلام گلم مرسی بابت راهنماییت خیلی خیلی ممنون از ایمیلت

مامان درسا

پائیز زیباوتن و سال تحصیلی جدید مبارک. دخترا درچه حالن؟شاد و شنگول که ایشاا...