تعطیلات

سلام

یکی از جمعه هامون بی نظیر بود (اینقدر گذشته ازش که مجبورم اینجوری بنویسم) سه تا تولد دعوت بودیم :‌کیمیا جون 7ساله ی خاله مهشید, دیبا و هیراد خانم یکساله ی خاله نسیم و آتوری 8ساله.

ساعت 11صبح از خونه زدیم بیرون و با دیبا و پرند رفتیم تولد کیمیا جون که واقعا بی نظیر بود هم خیلی خوردیم هم خیلی خوش گذروندیم. برگشتنه نگار به مدت 3ساعت غش کرد.

ساعت 6رفتیم تولد دوم که اونم با حال بود و شلوغ پلوغ و کلی با شعبده باز و حیووناش کیف کردیم . ولی از حرکات موزون خبری نبود.

ساعت 9 رفتیم تولد سوم که مثل همیشه سرشار از محبت بود و کلی لذت بردیم.

نارگل 10:30 دیگه خوابش برد و نگار تا وقتی که تک تک بادکنکا رو با حرص نترکوند آروم نگرفت.  فکر کنم از بس سرو صدا شنیده بود عصبی شده بود.

در نتیجه در روز جمعه اول دی ما رکورد تولد رفتن و همچنین کادو خریدنو شکوندیم و رسما از خستگی و بی پولی و خوشی بی حد ساعت 2شب غش کردیم.

شب یلدا رو هم رفتیم پیش مامان عذرا... هر کیو که دعوت کردیم بیاد خونمون ما رو تحویل نگرفت (نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت) در هر صورت کلی لذت بردیم.

به نظر میاد موفق شدیم پسر بزرگ خونه رو ردش کنیم بره و شب یلدا علی دایی رفته بود خونه عروس خانوم ... دلم می خواد برای بچه ها لباس عروس بخرم کاش یکی یه جای باحال بهمون آدرس می داد

نگار وروجک تو ماشین دستور می ده که چه آهنگی براش بزارم... ساعت 12 شب میاد سراغ من که پاشو با هم بچرخیم... حتا می گه التماست می کنم!!!!!

تا آلودگی شروع شد بابارامین پاشو کرد تو یه کفش که من می رم قزوین و بچه ها رو هم می برم! تو هم هر کاری دوست داری بکن!در نتیجه من سه شنبه از سرکار رفتم قزوین. چهارشنبه هم مرخصی گرفتم. شنبه از قزوین رفتم سرکار و برگشتم و دوباره آخر شب به هوای مدرسه ی نارگل برگشتیم تهران سر خونه مون.

تواین فاصله یک شب هم رفتیم تالش خوابیدیم و بعدش تا آستارا رفتیم سینما 4بعدی . نگار با هیجان تمام نگاه کرد و کیف کرد. (ولی من ترسیده بودم). جمعه هم بابارامین گیرداد که باز هوا بده ماباید بریم شمشک .... برای همین کشف کردیم که بابارامین باید حداقل یک روز درمیون 800کیلومتر راه بره تا حالش بیاد سرجاش!آخ

نگار بدجوری شیرین زبونی می کنه و کلی دلبری می کنه. کلی هم با کورش بازی کرد و مهربون بودن با هم. یه شب هم دوتایی با هم تو بیابون کباب درست کردن . یکیشون با بادبزن باد می زد اون یکی فنو می چرخوند و هر وقت خسته می شدند جاشونو عوض می کردند. انگشت کورش هم سوخت که نگار هی ماچش می کرد.

نارگل و کیانا ولی تا تونستند می زدن به تیپ و تاپ همدیگه...

پر واضحه که نارگل مشقاشو یکشنبه صبح زود نوشت. امروز صبح هم دوباره چون داشت دنبال کتاب کتابخونه اش می گشت باز سرش داد زدم. آخ 

 چون مامانا با استخر دعواشون شد مدرسه ی شنا تموم شد و برای زمستون شیطونه می گه بمونیم خونه بخور و بخواب ... ولی یه چیزی ته دلم می گه تکون بخور بچه!

کلاس نقاشی نگار هم تموم شد خیلی حیف شد‘ یه کلاس دیگه ثبت نامش کردم به اسم نمایش خلاق که تا حالا سه جلسه اش گذشته و من نرسیدم ببرمش!

دوباره آخر هفته زدیم به جاده شمال ... امسال این سومین باره که می ریم طرفای ایزدشهر... انصافا خیلی جای قشنگیه ... ولی خوب بالاخره دیشب یه ناپرهیزی کردیم و خوردیم به ترافیک. ایندفعه با خاله زهره و خاله ریحانه (همکارای من) رفتیم که نگار با آراز خاله ریحانه  بی نهایت خوش گذروند و نارگل با دوچرخه و شهرزاد خاله زهره.

نارگل بعد از هر تعطیلاتی اعلام می کنه که نمی خواد بره مدرسه (چون حتما یه چیزی جا مونده که انجام بده )

بالاخره تصمیم گرفتم نارگل و دوباره بزارم شنا ... می ترسم باد بخوره پشتش... بااینکه خیلی بچه هاش قوی نیستن و استخر هم کوچیکه و ورزش کردن حساب نمی شه و یکساعت هم بیشتر نیست ... می زارمش اریکه...

 

/ 16 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان درساوآیتا

چه گزارش مفصل و خوبی عزیزم. خوشحالم که شاد بودین و صدالبته پر مشغله و پرازبدوبدو و مسلمه که خالی از حرص و جوش و خستگی هم نبوده. خداقوت خانومی[قلب]

مامان درساوآیتا

راستی اگه نشونی یه جای خوب واسه خرید لباس عروس براتون گذاشتین لطف کنید وماروهم درجریان بذارید. منم دلم می خواد که قول دادم به درسا واسه عروسی خاله سمانه براشون لباس عروس بخرم طفلی دلش آب شده ممنونم

مامان آرمان

مثل همیشه از گزارش مفید و صادقانه و با جملات مختصر! لذت بردم [لبخند]

daisy

باز خوبه قزوین نزدیک بوده و راحت می شده رفت (نه که از پارسال هی می رم و میام دیگه شده برام راه خونه خاله[نیشخند])

قوالالامبا

سلام اين جريان تولد رفتن تو زمستون يه جور اپيدميه فكر كنم!!! يه چيزي تو وبلاگم نوشتم كه فكر كنم به دردت مي خوره !!!

مرد كوچك من

سلام سلام ماشالا تولد ما يه دونش هم دعوت نميشيم اون وقت شما سه تا سه تا خوبه والا (آيكون تركيدن از حسادت)نیشخند اي بابا همش تو راه سفر و گشت و گذار خوش ب حالتون بازم خوبه والا (آيكن سقه سياه)خنده ايشالا هميشه به تولد و مسافرتماچ

ارغوان

حالا خوبه هر 3تاشو رفتین ما بودیم حداقل یکیشو میپیچوندیم!![نیشخند]

گل مریم

خانوم عرض ارادت. ببینیمتون بلکم این همه روحیه و باحالی و باحوصلگی تون به ما سرایت کنه. والا

هستی

سلام اومدم برای یک ختم قرآن دعوت تون کنم برای سلامتی یک کوچولوی سه ساله به نام علی http://termination.blogfa.com/ و همینطور یک وبلاگ دیگر که آدرسش را در زیر خدمتتون دادم . جمع دوستانه کوچیک در وبلاگی با عنوان کار خوب داریم که خوشحال می شیم شما کنارمون باشین اگر تمایل هم ندارین که انشاالله همیشه موفق باشید http://kare-khoob.blogfa.com/