Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
  نارگلی و نگار
تولد

سلام

ما بالاخره روز ۵شنبه گذشته با تاخیر ۲هفته ای برای نارگل خانم تولد گرفتیم . بگذریم از اینکه ۵۰ نفر جمع شده بود تو یه خونه . . . کلی از دوستای نارگل و البته بابا رامین و ننه گلی اومده بودن که واقعا خوشحال کننده بود جای همه دوستان دیگه خالی.

در قسمت سفره خانه  با اینکه ما که ننه گلی باشیم تقریبا از ۲هفته قبل داشتیم خرید می کردیم و می پختیم و می سابیدیم!  .همچنین کمک های متعدد و شایان توجه مادربزرگ های عزیز باز هم مدیریت استراتژیک ما کار دستمان داد و کلی چیز کسر آمد!

در قسمت دکوراسیون و منزل آرایی که امیردایی سنگ تمام گذاشتند و نتایج حاصله توسط خاله نوناک تکمیل گردید      .

متولد آرایی هم که کلا با جاری محترممان بود.(همانجور که ملاحظه می شود کلیه زحمات را خودمان تنهایی کشیدیم!)

در قسمت حرکات موزون جایزه اول نصیب استاد اوستا (۱۳ماهه) شد که چون تازه یادگرفته بود وایسته و همگی از این قضیه لذت می بردند به ویژه باباجانشون که این بچه تا یک صدای لس آنجلسی بلند می شد شروع می کرد از کمر جلو و عقب رفتن به میزان ۲میلی متر و به منظور تشویق بچه به ادامه حرکات باباجانشان یه ربع لزگی عربی کردی فارسی ترکی و سایر مدلهایی که ما عقلمان نمی رسد از خودشان در می کردند.

مقدار بسیار زیادی هم خوشبحال نارگل خانم شد از بابت کادوهایی که گرفتند البته باز به دلیل دریافت یک دوچرخه فعلا سراغ بقیه نرفته و خوبیش اینه که تا مدت ها چیزهای نو و هیجان انگیز از چنته ما خارج خواهد شد. از کلیه دوستان با ذوق هم سپاسگزاریم

در سکانس آخر چندین شیشه آبغوره به علت خستگی زیاد نصیب ما و بابا رامین و تعدادی از مامان باباهای دیگر شد.

پيام هاي ديگران ()        link        دوشنبه ٢ مهر ۱۳۸٦ - ننه نارگلی و نگار